Кошик
28 відгуків
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • picture 4
  • picture 5
  • picture 6

Про нас

Секонд-хенд від ""EUROMANIA"" – це відмінна якість та оригінальні брендові речі!
Ми займаємося гуртовими поставками сортованого одягу секонд-хенд з Італії. До 70% непридатного для продажу одягу залишається на нашому головному складі, для утилізації. Будьте впевнені, що в нас Ви придбаєте тільки ті речі, які принесуть Вам прибуток.
Італійці, «барахольники» ще ті. Вони обожнюють різноманітні магазини, розпродажі і постійно оновлюють свій гардероб.
В нашому випадку співробітники головного складу в Італії проводять регулярні збори одягу (розносим кульки по будинках, школах, організаціях італійців і збираємо речі, які люди віддають), співпрацюємо з фабриками по пошиву одежі та магазинами (по різним причинам залишається не реалізована продукція, яку віддають щоб не оплачувати за утилізацію). Опісля ці речі збирають разом та проводять одну хімічну обробку. У такому вигляді речі й потрапляють до нас, та з’являються на нашому гуртовому складі по адресу обл. Івано-Франківська, Надвірнянський р-н, с. Назавизів, вул Б. Хмельницького 1к . Ми возимо «домашню збірку», тобто оригінал!
Перевага первинної сортовки в Італії полягає в тому, що європейці більш прискіпливіші до критеріїв якості. Самі співробітники на ментальному рівні відбирають тільки хороші речі. Тому можна зробити висновок, що саме така одежа буде затребована кінцевим покупцем і принесе Вам контрастно помітний прибуток на фоні конкурентів.